Уманський НУС | сьогодні: 24.04.2024

Забур’яненість та врожайність посівів соняшнику за різних способів застосування гербіцидів Дуал Голд 960, Фюзилад Форте 150 і регулятора росту рослин Радостим

Автор(и) Грицаєнко З.М., доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри біології Уманського національного університету садівництва, Уманський національний університет садівництва, Україна
Підан Л.Ф., аспірант, аспірант кафедри біології, Уманський національний університет садівництва, Україна
Рубрика Мікробіологія
рік 2014 номер журналу №1
сторінки 54-60 індекс УДК 632.51:633.85:632.954:631.811.98
Аннотація Наведено результати досліджень з вивчення дії різних норм та способів застосування гербіцидів Дуал голд 960 та Фюзилад форте 150, внесених окремо та в поєднанні із рістрегулятором Радостим, на фітоценотичний контроль бур’янів і продуктивність посівів соняшнику. У польових дослідах вивчено ефективність різних норм гербіцидів для умов Правобережного Лісостепу України. Розроблено агробіологічні заходи вирощування соняшнику з використанням різних способів застосування рістрегулятора, як важливого послаблювача гербіцидного агента на рослини та навколишнє природне середовище.
Ключові слова забур’яненість посівів, урожайність, гербіциди, регулятор росту рослин, соняшник