Особливості просторової композиції Національного дендрологічного парку «Софіївка»

Автор(и) Єгоров Ю.І., кандидат архітектури, доцент кафедри садово-паркового господарства, Уманський національний університет садівництва
Рубрика Садово-паркове господарство
рік 2014 номер журналу №2
сторінки 100-106 індекс УДК 711.4-122
Аннотація На основі дослідження еволюції архітектурно-ландшафтного середовища визначені особливості просторової композиції Національного дендрологічного парку „Софіївка”. Встановлені практичні заходи, які можуть забезпечити гармонійний розвиток просторової композиції у комплексі зі збереженням традиційного характеру середовища „Софіївки”. В статті виявлені наукові засади щодо архітектурно-ландшафтної організації, визначені значущість, характер, спрямованість та послідовність розвитку цієї категорії ландшафтних парків.
Ключові слова композиція, „Софіївка”, архітектурно-ландшафтне середовище