Уманський НУС | сьогодні: 24.04.2024

Ліпопероксидаційні та антиоксидантні процеси в рослинах вівса голозерного за дії біологічно активних речовин

Автор(и) Карпенко В.П., доктор с.-г. наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності, Уманський національний університет садівництва, Україна
Просянкін Д. І., аспірант, , Уманський національний університет садівництва
Рубрика Фізіологія рослин
рік 2015 номер журналу №1
сторінки 47-51 індекс УДК 582.675.5: 661.162.65/66
Аннотація Стаття присвячена вивченню впливу біологічно активних речовин (гербіциду і регулятора росту рослин мікробіологічного походження) на ліпопероксидаційні та антиоксидантні процеси у рослинах вівса голозерного. У роботі приводиться обґрунтування можливості зниження негативної дії гербіциду Лонтрел 300 на посіви вівса голозерного та навколишнє природне середовище завдяки поєднаному його застосуванню із біологічним препаратом Альбіт, який в сумішах із гербіцидом виявляє антидотні властивості.
Ключові слова ліпопероксидація, антиоксиданти, біологічно активні речовини, овес голозерний