Уманський НУС | сьогодні: 23.04.2024

Деякі шляхи вирішення актуальних проблем розвитку розсадництва в Росії

Автор(и) Ібрагімов К.Х., доктор с.-г. наук, к.ю.н., професор, Заступник директора по науці Комплексного науково-дослідного інституту їм. Х.И. Ібрагімова Російської академії наук, Комплексний науково-дослідний інститут ім. Х.И. Ібрагімова Російської академії наук
Рубрика Плодівництво
рік 2015 номер журналу №2, 2015
сторінки 54-57 індекс УДК 63.634
Аннотація В статті піднімається актуальна для кожного садівника Росії проблема якості садивного матеріалу плодово-ягідних культур, реалізованого на ринку країни. Розкриті основні причини негативного стану в країні розсадництва та ринку саджанців. Запропоновано принципи та основні адміністративно-правові заходи по організації сучасного розсадництва, що відповідає інтересам населення і самих фахівців із розсадницької справи.
Ключові слова плодово-ягідні культури, садівництво, питомниководство, сортоизучение, сертифікація, якість, адміністративне та правове регулювання.