Уманський НУС | сьогодні: 23.04.2024

Набір статей до випуску №1 2014 року

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі у формуванні випуску журналу «Вісник Уманського національного університету садівництва»

(№1, 2014 р.)

«Вісник Уманського національного університету садівництва» - науково-виробничий журнал з сільськогосподарської тематики. Передбачається реєстрація нашого журналу як фахового та у різних міжнародних наукометричних базах даних (на даний час йде реєстрація у бібліографічній базі даних «РІНЦ» (Російський індекс наукового цитування) та міжнародній інформаційній системі для сільськогосподарських наук AGRIS). Кінцевий строк подачі матеріалів 1 квітня 2014 року. З усіма вимогами можете ознайомитися на сайті журналу http://www.visnyk-unaus.udau.edu.ua. За будь-якими довідками звертатися за телефоном +380503837814 (Мальований Михайло Іванович) або через e-mail: visnyk-unaus@mail.ru. Розповсюдьте серед Ваших колег. Дякуємо.  Надіємося на тісну співпрацю.

З повагою, головний редактор журналу, д.с.-г.н., професор Карпенко В.П.