Уманський НУС | сьогодні: 06.01.2023

ВПЛИВ СОРТИМЕНТУ НА РОСТОВІ ПОКАЗНИКИ ТА УРОЖАЙНІСТЬ ШПИНАТУ ГОРОДНЬОГО

Автор(и) Улянич О.І., доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри овочівництва, Уманський національний університет садівництва, Україна
Шевчук К.М., кандидат сільськогосподарських наук, , ТОВ «НУНЕМС Україна»
Рубрика 201 "Агрономія"
рік номер журналу №1, 2022
сторінки 27-31 індекс УДК 551.5:477.46
Індекс DOI 10.31395/2310-0478-2022-1-27-31 (Лінк)
Аннотація На сучасному етапі розвитку аграрного сектору економіки основою отримання гарного урожаю овочів є високопродуктивний сортимент. Підбір кращого гібриду варто проводити з урахуванням можливості адаптації до ґрунтово-кліматичних умов вирощування. У статті наведенено порівняльну оцінку продуктивності та адаптивної здатності гібридів шпинату городнього закордонної селекції з метою отримання високопродуктивних посівів в умовах України. Досліджено строки настання фенологічних фаз, проведено спостереження за ростом і розвитком рослин та біометричними показниками. Визначено продуктивність гібридних рослин та рівень врожайності. Проаналізовано та встановлено придатність досліджуваних гібридів шпинату городнього закордонної селекції та їх адаптивність до вирощування в умовах України.
Ключові слова шпинат городній, гібрид, фаза росту і розвитку, висота рослини, кількість листків, загальна площа листків, урожайність.
Завантажити файл    (завантажень: 64)